Lava Knight Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lava Knight Empire

Lava Knight Empire

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oyun İçi Kurallar.

YazarMesaj
Admin
Admin

Oyun İçi Kurallar. Empty
MesajKonu: Oyun İçi Kurallar.   Oyun İçi Kurallar. EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 12:46 am

1-) Oyunda Kesinlikle Anne-Baba Gibi Kutsal Varlıklara Küfür Etmek Yasaktır,Cezası Mutedir.
2-) Gmlere Yapılan Her Türlü Küfür,Hakaret vs. Banned Sebebidir.
3-) Czde Sekmek Yasaktır.Eğer Birisi Cz de Sekiyorsa Öncelikle Uyarılır Fakat Sekmeye Hala Devam Ediyorsa Banned Yer.
4-) Gmlere Pm Attığınızda Sabırla Bekleyin,Eğer Hemen Cevap Gelmediyse Başka Bir Arkadaşınızın Sorununu Çözmeye
Çalışıyordur.Gmler Asla Umursamazlık Yapmaz.İmkan Olduktan Sonra Her Pm ye Cevap Verilir.
5-) Slot Kavgaları,Ks vb. Konularda Banned Söz Konusu Değildir.Neticede Bunlarda Oyunun Birer Parçalarıdırlar.
6-) Gmler Userlara Hiç Ama Hiçbir Şekilde Yardım Etmez.Gm Den Yardım İsteyenlerin Pmleri Dikkate Alınmayacaktır.
7-) Gmler Asla Sizden İD-Pass İstemez Kimseye Hiçbir Şekilde İD-Pass Vermeyiniz.
8-) Her Türlü Npt Banned Sebebidir Eğer Gm Tatmin Olursa Sadece Np Sıfırlamaylada Kurtarabilirsiniz
9-) Moradonda Uzun Süreli Flood Yapmak Yasaktır,Cezası 1 Saat Mutedir.
10-) Upgrade Oranları Ve Drop Listesi Gibi Konularda Gmlere Atılan Mesajlar Dikkate Alınmayacaktır.Hepsi Forumda Mevcuttur.
11-) Serverda Kesinlikle Edit Satışışı Gmlik Alımı Vs. Yoktur Bu Konuda Pm Atmayınız.
12-) Şimdilik Kurallarımız Bunlardır Kurallara Kesinlikle Uyunuz.İlerleyen Zamanlarda Yeni Kurallarda Eklenilebilir O Yüzden Bu Konuyu Devamlı Takip Etmeye Çalışınız Sonra Ben Bu Kuralı Görmedim Duymadım Vs. İstemiyoruz.
https://lavaempire.forumdizini.com

Oyun İçi Kurallar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Klavuzu Ve Görevler
» oyun hakkında çok önemli